cskills.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


BINE ATI VENIT IN COMUNITATEA NOASTRA!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [brO] Cerere UnBan

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
brO




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Data de inscriere : 25/10/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 9:06 pm

1.Nick: brO
2.Ip: 188.25.224.26
3.Adminul de la care ai luat ban: sufarstar
4.Data si ora la care ai luat ban: ~20:40, 25.10.2009
5.Dovezi care nu justifica banul(poze, cateva randuri din consola sau alte argumente)

Banul nu stiu din ce motiv l-am primit; presupun ca a crezut ca sunt codat. Ip-ul meu este dinamic asa ca nu o sa am probleme la conectarea pe server dar totusi am facut o cerere de unban ca sa vad cu ce argumente vine sufarstar pentru banul meu. Stiu ca este owner si ca da ban dupa bunul plac iar acest lucru nu mi se pare corect. Serverul merge dupa un regulament si sunt sigur ca sunteti de acord cu mine cand spun ca ar trebui sa-l respecte toti.

Astept un raspuns favorabil din partea voastra privind scoaterea banului. Nu as vrea sa intru cu alt nume de fiecare data cand ma conectez la server.

Citat :
2. Admini inainte de a da ban unui jucator "codat" este obligat sa faca poze, doar daca este evident ca are aim(da 5-10 hs-uri la rand..etc) nu mai pierdeti timpul cu poze, ban direct.

Joc cs de foarte mult timp si nu am nevoie de coduri ca sa pot juca pe un amarat de server public si mai mult decat atat joc de pe steam. Pentru ce credeti ca as risca banarea contului de steam?
Sus In jos
FAD
Admin
FAD


masculin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Neh/Bz
Data de inscriere : 08/10/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 9:12 pm

Eu ti-am scos banu, si sincer nu stiu de ce ai luat ban.

Asteptam sa posteze cel care ti-a dat ban.
Sus In jos
brO




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Data de inscriere : 25/10/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 9:55 pm

ok.

multumesc.
Sus In jos
FAD
Admin
FAD


masculin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Neh/Bz
Data de inscriere : 08/10/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 10:01 pm

Cp Smile
Sus In jos
AnTraciD
Admin CsKills
AnTraciD


masculin Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Localizare : Patarlagele
Data de inscriere : 04/09/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 10:30 pm

asteptam dovezi sufarstar Surprised care probabil nu ai affraid ...Multi dintre admini din cate am vazut se poarta superior fata de playeri pe server,si asta nuj dc silent :-J .Oricum sper sa se rezolve problemele astea , cheers .Sper sa nu mai vad admini injurand , e ceva naspa care se intampla mereu cand joc cs ,adik totusi ...ar trebui ca un admin sa fie un exemplu pt playeri ! , daca tu ca admini injuri si faci tot felu de faze urate , ce sa te astepti la un oarecare player...normal ca o sa faca si el acelasi lucru ...asa s-a si ajuns ca toata lumea sa injure pe server..nu se mai tine cont de nimic study
Sus In jos
http://antracyd.hi5.com
dgL-dMg
Admin
dgL-dMg


masculin Numarul mesajelor : 175
Data de inscriere : 09/01/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 11:18 pm

nu mai vb degeaba....si va dati cu parerea degeaba....multi sau plictisit de admini praf care nu au nicio treaba....si oricum are dovezi asa ca stai linistit...dar poate nu a avut timp sa puna dovezile!Wink


si cu inj se intampla cand chiar ne scoateti din sarite...voi luati srv ca pe un chat eu chiar mam saturat de chatu vostru!si mai ales ca maj nu stiu comenzile!! oricum nu mai conteaza astept sa se faca noul forum si sa trecem totu pe el si sa scapam de admini care nu au treaba cu adminatu! si sa vad atunci care isi mai permite sa faca haz de necaz!
Sus In jos
AnTraciD
Admin CsKills
AnTraciD


masculin Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Localizare : Patarlagele
Data de inscriere : 04/09/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 11:43 pm

Asta cu chat-ul ,da , ma deranjeaza si pe mine Like a Star @ heaven ,dar nu toti injura din cauza asta,adik nuj daca am vazut pe vreunu sa injure din cauza asta,ma rog. ^^Sunt pre multe vedete pe server ^^ pot spune Rolling Eyes

P.S. In postul de mai sus nu ma refeream la cineva anume , vorbeam in general. Se stiu ei silent
Sus In jos
http://antracyd.hi5.com
dgL-dMg
Admin
dgL-dMg


masculin Numarul mesajelor : 175
Data de inscriere : 09/01/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 11:47 pm

nu e vb de vedete.....dar ei in loc sa stea pe playeri sa vada codati ei stau de vb....si nu mi se pare corect ca un codat sa ia ban dupa 4-5 rude la care se vede clar ca are cod!in fine nu aici vroiam sa ajung...eu unu nu prea mai bag in seama ceea ce se scrie si din cauza asta unu cand se plange ca e un codat eu nu observ si asa cred ca sunt mai multi din cauza chatului!ca nu mai ia in seama ceea ce se scrie acolo!sau nu are timp sa citeasca!
Sus In jos
dgL-dMg
Admin
dgL-dMg


masculin Numarul mesajelor : 175
Data de inscriere : 09/01/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 11:48 pm

si multi playeri dupa o noapte au ajuns foarte buni!si zic ca nu au cfg!!!se stiu ei mai bn si care e treaba cu cfg!
Sus In jos
AnTraciD
Admin CsKills
AnTraciD


masculin Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Localizare : Patarlagele
Data de inscriere : 04/09/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 11:51 pm

Foarte corect Rolling Eyes din pacate Mad
Sus In jos
http://antracyd.hi5.com
dgL-dMg
Admin
dgL-dMg


masculin Numarul mesajelor : 175
Data de inscriere : 09/01/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeDum Oct 25, 2009 11:58 pm

oricum daca continua asa nu mai ai ce cauta pe srv dupa ce o sa se faca si forumu!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin Numarul mesajelor : 312
Data de inscriere : 08/01/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 12:43 am

mda...sa va spuna frago mai bine cu ce juca smecherasul..eu am facut un demo..ca stiam ca sariti cu gura...nu am prins prea bine,,,dar sunt 2,3 faze care arata clar ca are silent aim...nu are versiunea aia nesimtita..de e setat aim la 12...si nici nu trage in cel mai apropiat adversar cum spuneti voi (ii sare tina)...dar cum v.am spus smecherasu umbla cu silent aim..putin modificat in setarile de aiming..probabil e setat la 10 aim sa nu dea numai cap..dar se vede clar in unele faze cum da miss (pe langa) dar totusi il omoara pe adversar...cei care stiu cu ce se mananca silent pot comenta acest demo..si cei care au habar..care sunt pusi la punct cu noutatile de pe piata cheat-arilor...in fine banul ramane...and gg frago ...l.ai zarit bine!


DOWNLOAD : AICI
Sus In jos
https://cskills.forumgratuit.ro
AnTraciD
Admin CsKills
AnTraciD


masculin Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Localizare : Patarlagele
Data de inscriere : 04/09/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 1:22 pm

Acum am vazut demo, da in cateva faze e evident ca are aim cyclops . . . GG admine cherry
Sus In jos
http://antracyd.hi5.com
brO




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Data de inscriere : 25/10/2009

[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 2:49 am

poti sa mai urci odata demo-ul ala, te rog, pentru ca nu merge sa-l descarc. Vreau sa vad si eu ce minunatie am facut in el daca tu spui ca am silent aim si, ba mai mult, sunt persoane care iti dau dreptate.. e wow !
Sus In jos
Continut sponsorizat





[brO] Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Re: [brO] Cerere UnBan   [brO] Cerere UnBan Icon_minitime

Sus In jos
 
[brO] Cerere UnBan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere unban
» Cerere unban !
» cerere unban
» cerere unban
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cskills.idle.ro :: |Server Oficial| cskills.idle.ro :: Cereri unban-
Mergi direct la: