cskills.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


BINE ATI VENIT IN COMUNITATEA NOASTRA!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie biZzaRe-sKills

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Coin




Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Data de inscriere : 22/10/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 11:06 pm

- numele celui care reclama incidentul Coin
- numele adminului reclamat biZzaRe-sKills
- data 11.30 22.10.09
- Motivul nu stiu
Nu doresc nici o retrogradare numai sa ma lasati sa ma joc si eu am si steam iar in regulament scrie clar "Daca jucatorii au o suspiciune fata de 1 admin, pot spune si acel admin va fi "controlat", i se vor face poze si demo daca e nevoie !" si nici nam dat de 10 ori hs una dupa alta.
Cfg-ul nu mi sa cerut nimic doar ban si quit Crying or Very sad nu mi se pare corect Sad
Sus In jos
Parintelul
Admin
Parintelul


masculin Numarul mesajelor : 1061
Varsta : 37
Localizare : Nehoiu or Bucharest
Data de inscriere : 09/01/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 11:13 pm

1. Esti admin cumva de zici asta: "Daca jucatorii au o suspiciune fata de 1 admin, pot spune si acel admin va fi "controlat", i se vor face poze si demo daca e nevoie !"
2. Motivul: nu stiu? Pai daca nu stii de ce il reclami, la ce ai mai venit aici? Banuiesc ca ai un motiv pentru care reclami un admin.
3. Nu e neaparat sa ti se faca poze sau sa ti se ceara config ca sa verificam daca ai cod: exista aim, silent aim pentru care se face demo sau amx_ss, admin_blind pentru wall....asa ca nu e obligatoriu sa-ti ceara cfg sau sa-ti faca poze...cel mai bine o sa spuna amx pentru ce ti-a dat ban.


Ps: Invata sa scrii si tu romaneste si coerent...ca nu am inteles mai nimic din ce ai zis.
Sus In jos
https://cskills.forumgratuit.ro
Coin




Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Data de inscriere : 22/10/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 11:17 pm

Nici blind nam primit nimic motivul ca eu joc cinstit cu steam apoi pe degeaba Neutral
Motivul doar adminu stie de unde sa stiu eu cu ce ma suspectat domnu admin Question Question
Il reclam ca si-a batut joc de mine asa consider eu Crying or Very sad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin Numarul mesajelor : 312
Data de inscriere : 08/01/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 11:42 pm

tinere ai jucat cu wall..te.am urmarit de pe SPECT...numa prin pereti te uiti..dar cum sunt unii idioti de reclama pe chat..normal ca l-ai dezactivat..iar cu steam-ul lui peste sa ma lasi..ca sunt coduri mai multe pentru steam decat pt valve..asculta aici ...cauta si u pe forumuri internaytionale etc..dar nu stau sa ti povestesc aici despre piatza "cheatarilor..ciao
Sus In jos
https://cskills.forumgratuit.ro
Coin




Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Data de inscriere : 22/10/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 8:19 am

Nam avut wall Sad nui corect .Fara suparare dar nai vazut bine Crying or Very sad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin Numarul mesajelor : 312
Data de inscriere : 08/01/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 9:38 am

in fine timpul meu e foarte pretios,si nu stau sa dezbat acum..ramai pe aici pe forum si cand vezi ca se deschide noul site...sa te inscrii acolo...si poti juca pe server...oricum sunt cu ochii pe tine.. Very Happy !
Sus In jos
https://cskills.forumgratuit.ro
Coin




Numarul mesajelor : 4
Varsta : 35
Data de inscriere : 22/10/2009

reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 10:44 am

Bine ms totusi de intelegere Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie biZzaRe-sKills Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie biZzaRe-sKills   reclamatie biZzaRe-sKills Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie biZzaRe-sKills
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie
» Cerere Upgrade - HellFlam3-sKills ;)
» reclamatie!!!!!!!!!!!!!!
» reclamatie X(X(X!!!!
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cskills.idle.ro :: |Server Oficial| cskills.idle.ro :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: