cskills.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


BINE ATI VENIT IN COMUNITATEA NOASTRA!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 COMUNITATEA RAMANE!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin Numarul mesajelor : 312
Data de inscriere : 08/01/2009

COMUNITATEA RAMANE! Empty
MesajSubiect: COMUNITATEA RAMANE!   COMUNITATEA RAMANE! Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 2:27 pm

Aceasta comunitate a ajuns intr-un moment de cumpana!Oameni de sus s-au retras(cusy,dragster,etc)si poate vor mai exista retrageri dupa plecarea celor 2 finantatori,iar comunitatea e pe duca.In calitate de creator al acestui "brand",cel care a dat viata acestei comunitati,nu puteam sa las sa se dastrame tot!Asa ca,pana saptamana viitoare am preluat tot controlul,forum-server-panel!Ideea e urmatoarea, voi ramane cu admini actuali fara schimbari,si ii rog sa aibe grija de server!Saptamana viitoare comunitatea va fi predata altor finantatori,care vor ramane anonimi,tot saptamana viitoare comunitatea skills va primii o noua fata,domeniul mult dorit va fi cumparat!Vom avea o noua baza de date pe noul site,asa ca ,va rog sa ramaneti pe forum pe aici ca sa putem tine legatura si sa va putem anunta cu eventualele schimbari.Adminii de baza,adevarati stalpi ai aceste comunitati,vor fi contactati si vor primii niste informatii private!Am pentru voi cateva surprize ..totul o sa fie bine,o sa va placa,si cred eu ca vom ajunge acolo unde ne am dorit!

Bafta Exclamation
Exclamation
Sus In jos
https://cskills.forumgratuit.ro
 
COMUNITATEA RAMANE!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cskills.idle.ro :: Pentru inceput :: Anunturi din partea ownerilor-
Mergi direct la: