cskills.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


BINE ATI VENIT IN COMUNITATEA NOASTRA!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...de azi in colo fapte nu vorbe...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dragster
Admin
Dragster


masculin Numarul mesajelor : 521
Varsta : 31
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/01/2009

...de azi in colo fapte nu vorbe... Empty
MesajSubiect: ...de azi in colo fapte nu vorbe...   ...de azi in colo fapte nu vorbe... Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 12:32 am

De azi dupa ce sa intamplat in cursul saptamanii acesteia si celei trecute s-a luat o hotarare ca toti admini de la sKills-SloTs pana la sKills-GoDs daca se mai cearta (injura) intre ei sau cu jucatorii vor fii retrogradati fara nici o scuza.

Fiecare va sta 1 saptamana la slot pana cand isi va reface vocabularul.

Acestea fiind spuse sper ca de azi sa nu mai fie certuri de genu admin-admin sau mai rau owner-admin...
Sus In jos
http://www.dragsteraudioart.com/
Admin
Admin
Admin


masculin Numarul mesajelor : 312
Data de inscriere : 08/01/2009

...de azi in colo fapte nu vorbe... Empty
MesajSubiect: Re: ...de azi in colo fapte nu vorbe...   ...de azi in colo fapte nu vorbe... Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 3:27 am

bla bla.. Evil or Very Mad exista si vor exista mereu pe orice server de cs..nu ai acum sa stopezi asta prietene..poti sa ii dai slot 1 veac,mereu vor exista vorbe acide intre admini si playeri ,player si player etc..niciodata nu va exista respect macar 70% intre admini si playeri si asa mai departe.Asta e un post aiurea..pistol cu apa...cei care incalca aceasta regula a firii umane..."respecta pentru a fi respectat"..trebuiesc EXTERMINATI..in fine nu cred ca exista server pe lumea asta unde sa nu exista conflicte,asa e mentalitatea umana..nu ai cum sa lupti cu prostia mostenita de la strabuni..toti gresim..eu unu nu vad rezolvare impotriva acestor conflicte,si eu sufar si o recunosc,am momente..dar chestia asta e iremediabila...in fine..mult succes
Sus In jos
https://cskills.forumgratuit.ro
 
...de azi in colo fapte nu vorbe...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cskills.idle.ro :: Pentru inceput :: Anunturi din partea ownerilor-
Mergi direct la: